Výkup nemovitosti

Pokud neučiníte nic abyste splatili své dluhy a ani se nedohodnete na novém splátkovém kalendáři, pak věřiteli nezbyde nic jiného než se soudně domáhat exekuce nemovitosti a následně přes exekutora a dražebníka uspokojit své pohledávky. V tomto případě nedobrovolné dražby se vyhotovuje znalecký posudek na cenu vaší nemovitosti a od něj se odvíjí stanovení vyvolávací ceny v dražbě. Vyvolávací cena se stanovuje na dvou třetinách odhadu. Samozřejmě je to proto, aby se na dražbu dostavil maximální počet zájemců a dražba tak byla úspěšná..na nízkou vyvolávací cenu nemovitosti dozajista přijde větší počet koupěchtivých klientů.

ALE POZOR!!

Zde musíme upozornit na to, že i když nemovitost spadne do exekuce a následně do dražby a prodá se v ní, stále nemusíte mít vyhráno a dluhů se nemusíte zbavit! Je to ve chvíli kdy výnos z dražby nepokryje celý váš dluh, který máte!!! Protože český právní řád tzv. propadné zástavy nejenže neumožňuje, ale výslovně zakazuje i jejich případné sjednání! Takže zbytek dluhu zůstává stále na vašich bedrech!!

STATISTIKY ŘÍKAJÍ, ŽE JE VELMI ČASTÝ PŘÍPAD, ŽE SE NEMOVITOST PRODÁ ZA VYVOLÁVACÍ CENU A PRŮMĚR PRODEJNÍCH CEN NEMOVITOSTÍ V DRAŽBĚ JE NA 40 PROCENTECH CENY ODHADNÍ!!!

PROTO PRODEJTE VČAS A VYHNĚTE SE EXEKUCI!! ŘEŠENÍM BÝVÁ VÝKUP NEMOVITOSTI SPECIALIZOVANOU FIRMOU, KDY MÁTE PENÍZE DO DVOU DNŮ A OBVYKLE PRODÁTE ZA 70- 80% TRŽNÍ CENY, RYCHLE A SPOLEHLIVĚ!

Vyhnete se exekuci a riziku, že výnos z dražby neuhradí celý váš dluh a vy nebudete mít ani nemovitost, jen stotisícové dluhy na krku. Obraťte se na specializovanou firmu, která vám pomůže a najde řešení!!

Stačí vyplnit dotazník a cesta k vaší finanční záchraně je volná!

Potřebuji pomoci s řešením exekuci na nemovitosti

Kontaktní údaje

Jméno*: Přijmení*:
Ulice: č.p.:
PSČ: Město*:
Okres*:
E-mail*: Telefon*:

Popis nemovitosti

Zde popište nabízenou nemovitost:

Adresa nemovitosti:

Požadovaná cena:
Foto 1:   (ve formátu .jpg)
Foto 2:   (ve formátu .jpg)
Foto 3:   (ve formátu .jpg)

Položky označené hvězdičkou jsou povinné

 

 

Kontakt: spravce@exekucenemovitosti.org

Potřebuji pomoci s řešením exekuci
na nemovitosti
v okrese:
EXEKUCE
NEMOVITOSTI
Volejte, smskujte, prozvánějte.
Pomůžeme! 731 450 565